Je e embel si karamele

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, rrëmben gjithmonë vëmendjen me stilin e saj. Së fundmi, ajo publikoi një fotografi në rrjetin social Instagram, ku është shfaqur mjaft e ëmbël, veshur me një fustan shumëngjyrësh. Veshja me mëngë të fryra, dhe ansambli i ngjyrave i dhanë artistes shqiptare pamjen e një ‘karameleje’. Bebeta: Degjo moj zemer dhe nese vdes E jotja jam e jotja do te mbes Kur te kesh tjetren nga nje here me kujto S´ka gje dhe pse ti nuk me do Rati: Degjo moj zemer edhe nese vdes I joti jam i joti un do mbes Kur te jesh pa mua nga nje here dhe me kujto Sepse kjo zemer ty te do Chorus Bebeta E embel si karamele isha une per ty o xhan Fjalet e zemres i harrove S´e as vdekja nuk na ndan Jeta ime. e ëmbël si karamelë ishe ti per mu o xhan. fjalët e zemrës i harrova se as vdekja nuk na ndan. jeta ime, vdekja ime asnjëherë jo nuk t’harroj. frymën e fundit ta dhurova se të dashuroj. Submitted by cortom on Tue, 02/12/ - Last edited by Miley_Lovato on Wed, 28/09/ -

Je e embel si karamele

prsh shum e bukur je vetem zoti qe tka fal vazhdo zemer. 1 përgjigje 1 përgjigje: 1 e pelqejne kete. Chords for Eri Qerimi - Je e embel si karamele (Official Lyrics Video ). Play along with guitar, ukulele, or piano with interactive chords and diagrams. Includes transpose, capo . Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, rrëmben gjithmonë vëmendjen me stilin e saj. Së fundmi, ajo publikoi një fotografi në rrjetin social Instagram, ku është shfaqur mjaft e ëmbël, veshur me një fustan shumëngjyrësh. Veshja me mëngë të fryra, dhe ansambli i ngjyrave i dhanë artistes shqiptare pamjen e një ‘karameleje’. e ëmbël si karamelë ishe ti per mu o xhan. fjalët e zemrës i harrova se as vdekja nuk na ndan. jeta ime, vdekja ime asnjëherë jo nuk t’harroj. frymën e fundit ta dhurova se të dashuroj. Submitted by cortom on Tue, 02/12/ - Last edited by Miley_Lovato on Wed, 28/09/ - Bebeta: Degjo moj zemer dhe nese vdes E jotja jam e jotja do te mbes Kur te kesh tjetren nga nje here me kujto S´ka gje dhe pse ti nuk me do Rati: Degjo moj zemer edhe nese vdes I joti jam i joti un do mbes Kur te jesh pa mua nga nje here dhe me kujto Sepse kjo zemer ty te do Chorus Bebeta E embel si karamele isha une per ty o xhan Fjalet e zemres i harrove S´e as vdekja nuk na ndan Jeta ime.Stream DEE JAY MOMO (Je E Embel o Si Karamele) by dj momo momo from desktop or your mobile device. Je e embel por si karamele le lej lej sa te dua o moj kacurele le lej lej. youtube. com. Dafina Dauti ft. Jetoni i vogel - Karamele (Official Video HD). Eri Qerimi - Je e embel si karamele (Official Lyrics Video ). 47, views. Meritoj te jem i lumtur - Eri Qerimi. 65, views. Similar Songs. 1. 3 Metra Nad. Chords for Eri Qerimi - Je e embel si karamele, New Play along with guitar, ukulele, or piano with interactive chords and diagrams. Includes transpose. Chords for ERI QERIMI Je e Embel SI Karamele Play along with guitar, ukulele, or piano with interactive chords and diagrams. Includes transpose, capo . Chords for Eri Qerimi - Je e embel si karamele (Official Lyrics Video ). Play along with guitar, ukulele, or piano with interactive chords and diagrams. Receptas. Traški karamelė su žemės riešutais ir sezaimais per 8 minutes. 4 March, . Eri Qerimi - Je e embel si karamele (Official Lyrics Video ).

see the video Je e embel si karamele

Sabina Dana ft. Dafi Derti - E kam pas (Official Video HD), time: 3:56
Tags: Lahari telugu videos ing, Avatar 3d 1080p helper, Masta ace mf doom son of yvonne, Super copier windows 7 64 bit, Richard petty number font

3 Replies to “Je e embel si karamele”

  1. Shaktidal says: Reply

    I consider, that you are not right. I am assured. Let's discuss it. Write to me in PM.

  2. Mautilar says: Reply

    Bravo, seems to me, is an excellent phrase

  3. Perhaps, I shall agree with your phrase

Leave a Reply